Поліцейські ліквідували у Дніпрі мережу кол-центрів, потерпілі – з Литви та Казахстану
1 квітня, 16:23
Поліція ліквідувала в м. Дніпро мережу кол-центрів, через які викрадали криптоактиви, значна частина потерпілих – іноземці з Литви та Казахстану, повідомляє Національна поліція України.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.