Політик із Кам’янського розповів про «ковбасну» перемогу України
30 липня 2022 – 07:00
Екс-нардеп із Кам’янського Віталій Купрій поділився радістю: черговий крок по дерусифікації зроблено! «Ну, нарешті. Була Московська ковбаса, а стала Київська. Історична справедливість виборола. Фото на тлі Аеропорту Антонів», — радіє Купрій у фейсбуці. Звісно, перейменувати ковбасу – справа стратегічно важлива. Жаль тільки,…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.