2 грудня під час виконання бойового завдання в Донецькій області обірвалося життя Миколи Недриги з Острога. - Воїну назавжди залишиться 26 років, - повідомляє Острозька міська рада. - Висловлюємо співчуття рідним та близьким, разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Вічна пам'ять та слава Герою! Про зустріч Героя та…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.