Пограбували знайомих, які пустили їх переночувати — у Києві судитимуть зловмисників. ФОТО | Кримінал
13 травня 2025 – 23:38
Після спільного розпиття алкоголю «гості» побили господарів оселі, пограбували та втекли до Житомира.
Зловмисники приїхали до столиці влаштуватись на роботу та зупинились на ніч у двох знайомих хлопців. Після спільного розпиття алкоголю «гості» побили господарів оселі, пограбували та втекли до Житомира. Слідчі скерували обвинувальний акт до суду. За скоєне фігурантам загрожує до 10 років ув’язнення. У січні цього року…