Подробиці різанини в київській школі: учень поранив двох людей і намагався покінчити з собою (Відео)
12 січня, 12:34
Учень 9 класу під час перебування у навчальному закладі у вбиральні одягнув заздалегідь підготовлену маску та каску, після чого забіг до приміщення класу та напав із ножем на 39-річну класну керівницю й 14-річного однокласника.
12 січня в одній зі шкіл міста Києва сталася різанина з постраждалими. Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Національну поліцію. Учень 9 класу під час перебування у навчальному закладі у вбиральні одягнув заздалегідь підготовлену маску та каску, після чого забіг до приміщення класу та напав із ножем на 39-річну класну…