Подарунок на святого Миколая: Ліцеї Рівненщини отримали нові автобуси (ВІДЕО)
6 грудня 2024 – 17:28
Подарунок на святого Миколая. Ліцеям у Рівненській області передали шість нових автобусів. Директорка Кам'янського ліцею Тетяна Мініч. Її навчальний заклад знаходиться в Березівській громаді, що майже біля кордону. Жінка теж отримала автобус для своєї школи. Каже, цей транспорт надзвичайно важливий для її навчального…