Подачу газу призупинено в Києві до низки будинків після російських ударів
23 червня 2025 – 17:35
Розподіл газу до низки житлових будинків у Подільському та Шевченківському районах Києва тимчасово припинено внаслідок часткових пошкоджень газифікованих будівель під час російської атаки, повідомляється в телеграм-каналі АТ "Київгаз" у понеділок.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.