Побиття 12-річної дівчинки у Білій Церкві. Шокуючі подробиці від тітки та реакція поліції й омбудсмена
21 січня 2025 – 18:27
Реакція омбудсмена Виявивши у соціальних мережах інформацію про побиття неповнолітньої дівчинки в Білій Церкві, Офіс Омбудсмана відреагував на інцидент і порушення прав людини.
У Білій Церкві група підлітків побила 12-річну дівчинку. Серед зловмисників однолітки дитини, а також хлопці 15-ти та 16-ти років. Що розповіла тітка постраждалої дитини Тітка постраждалої дівчинки написала про побиття у соцмережі, поширивши відео запис злочину. «На цьому відео мою племінницю побивають неповнолітні школярі 15−16…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.