В Україні зросло енергоспоживання через зниження температури та активізацію роботи промисловості та бізнесу з початком робочого тижня. Про це 9 січня повідомила прес-служба Укренерго. "Для забезпечення балансу в енергосистемі всім областям України доведено ліміти споживання, що діють з 4:00 до 24:00. Перевищення лімітів…