Південна Корея побудує очисні споруди для Бучанської громади
15 вересня 2023 – 16:22
Південна Корея побудує очисні споруди для Бучанської громади на Київщині у межах міжурядової співпраці з відбудови України. Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук. Південна Корея планує розпочати проєктування вже на початку 2024 року. Наразі всі стоки громади прямують до Києва – на Бортницьку станцію…