Пів року не їв хліба, – маленький житель звільненого села на Харківщині
17 вересня 2022 – 00:34
Українські захисники поспілкувалися із жителями звільненого села Кочубеївка, що на Харківщині. Вони розповіли, що пів року перебували в російській окупації та не їли хліба.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.