Після важкої хвороби померла лікарка-стоматологиня з Луцька
28 серпня 2023 – 16:34
Після тяжкої хвороби пішла з життя лікарка-стоматологиня консультативно-діагностичного центру Медичного обʼєднання Луцької міської територіальної громади Вікторія Олександрівна Стаднік
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.