Після скарг до НСЗУ полтавцям повернули гроші за лікування
2 липня 2024 – 18:00
Пацієнти Полтавщини поскаржилися до Національної служби здоров’я (НСЗУ) щодо платного надання послуг у лікарнях. Розглянувши скарги, НСЗУ зобов’язала медичні заклади повернути гроші: