Після "референдуму" людей з окупованих територій відправлять на війну, - зрадник Балицький
26 вересня 2022 – 16:46
Після закінчення псевдореферендуму в Запорізькій області російські окупанти відправлять українців з окупованих територій на війну, заявив зрадник, так званий "глава" Запорізької області Євген Балицький.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.