Після полону здивувало те, що Київ бомблять донині, - журналіст Хилюк
27 вересня 2025 – 22:00
Про це в інтервʼю Еспресо розповів журналіст Дмитро Хилюк, який 3,5 роки провів у російському полоні. "Коли нас повернули з полону, то в принципі, мабуть, нічого не здивувало в Україні, тому що ми розуміли: раз ми три роки в полоні, значить, війна йде в якомусь в’ялому режимі, та сама ООС, тільки в більших масштабах, – окопалася одна…