Після перемоги на Оскарі: команда "20 днів у Маріуполі" звернулася до українців
11 березня 2024 – 18:30
Мстислав Чернов, Євген Малолєтка та Василіса Степаненко записали відеозвернення для співвітчизників після церемонії нагородження кінопремії Оскар. Вони подякували українським військовим.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.