Після масованого удару в усі райони Одеси повернули теплопостачання — Свириденко
15 грудня 2025 – 18:20
Після російського обстрілу вдалося відновити теплопостачання у всіх районах Одеси, наразі триває поетапний запуск окремих котелень. Про це у понеділок, 15 грудня, повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.