Після атаки росії по Україні ДніпроГЕС перебуває у критичному стані – ОВА
(Відео)
1 червня 2024 – 22:10
Обладнання станції критично пошкоджене Під ударом окупантів опинилися дві гідроелектростанції. Обладнання критично пошкоджене. Кажуть в Укргідроенерго. Зокрема, вночі росіяни знову вдарили по ДніпроГЕС. Станція нині в критичному стані. Про вироблення електроенергії не йдеться. Про це в етері спільного телемарафону…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.