Пільговий проїзд для школярів: у Києві знижка 75% діятиме влітку
сьогодні, 13:06
У Києві на період літніх канікул із 1 липня до 31 серпня призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, який працює лише протягом навчального року. Натомість учні зможуть користуватися пільговими умовами -75% знижкою на проїзні квитки в міському пасажирському транспорті.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.