Підвозив товариша, який не міг йти: у Луцьку п’яний водій вчинив ДТП
11 вересня 2022 – 15:06
В обласному центрі Волині судили водія, який вчинив ДТП у стані алкогольного сп’яніння. Доза алкоголю в його крові перевищувала норму в десять разів. За вчинене правопорушення він заплатить 17 тисяч гривень штрафу. Читати повністю