Росія завдала удару по двох ГЕС - Укргідроенерго Російські агресори у ніч проти суботи, атакували дві гідроелектростанції . "Критичні пошкодження обладнання. Гідроенергетики працюють над ліквідацією наслідків", – повідомили в Укргідроенерго. Вказано, що також є влучання в інфраструктуру поруч зі станціями. А в Міненерго…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.