Підприємство на Харківщині заборгувало понад 15 мільйонів за використання ТЕЦ
4 серпня 2025 – 15:46
На Харківщині прокуратура ініціювала судовий розгляд через борг компанії за компенсацію теплоелектроцентралі, який сягає понад 15 мільйонів гривень. Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури. За їх даними, підприємство отримало теплоелектроцентраль в управління за договором концесії строком на 49…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.