У селі Гвардійське Одеського району увечері в понеділок, 19 лютого, підірвали авто Української добровольчої армії (УДА). В салоні знаходилися двоє людей, які отримали численні травми. Про це повідомили у пресслужбі УДА. "Сьогодні увечері біля одного з військових об'єктів в передмісті Одеси був підірваний автомобіль…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.