Під час удару рф по Києву загинула мати двох хлопчиків, коли родина бігла в укриття: діти у лікарні
3 червня, 09:56
Після російського обстрілу Києва в ніч на 2 червня до лікарні "Охматдит" госпіталізували двох братів віком 2 та 4 роки. Їхня мати загинула під час атаки, коли разом із дітьми бігла до укриття в Шевченківському районі столиці. Про це пресслужба "Охматдиту" повідомила "Суспільному". За даними медичного закладу, після російського…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.