За підсумками російсько-американського саміту на Алясці не планується підписання будь-яких документів. Про це заявив прессекретар глави Кремля Дмитро Пєсков, передають росЗМІ. "Ні, не очікується, нічого не готувалось, і навряд чи тут може бути якийсь документ", - зазначив він. Також Пєсков заявив, що Путін та президент США…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.