Перші студентські ліги «Пліч-о-пліч» об’єднали всю Україну
16 березня, 12:33
Вони не просто стали частиною масштабних спортивних змагань, а й розпочали нову історію студентського спорту України. Найбільше команд зареєстрували Київ (50 команд), Одещина (49 команд) та Львівщина (48 команд). Важливо, що до змагань долучились і студенти з прифронтових навчальних закладів. Хтось гратиме за рідну область (як-от…