Перші 40 дітей з Івано-Франківська поїхали на відпочинок в Угорщину за посередництва мера Берегова
26 січня 2023 – 15:33
Золтан Баб’як (м.Берегове), Ласло Пап (м.Дебрецен) та Руслан Марцінків (м.Івано-Франківськ) брали участь у панелях першого дня , які стосувалися плану відбудови України.
У рамках тристоронньої транскордонної співпраці між Берегівською ТГ, Івано-Франківською ТГ та м. Дебрецен понад 40 дітей пільгових категорій Івано-Франківської ТГ поїхали на відпочинок в Угорщину. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Золтан Баб’як , міський голова Берегова. — Загалом протягом цього року…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.