Перша офіційна інформація щодо наслідків по Дніпропетровській області
5 грудня 2022 – 16:52
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що завдяки роботі ППО у нашій області все добре. Також він пише: “В “Укренерго” повідомили про влучання по енергетичній інфраструктурі України. Тому готуємось до можливих відключень світла. Наразі в області ситуація з роботою об‘єктів критичної…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.