Перша леді розповіла про жінок, які ремонтують електромережі під час війни
22 грудня 2022 – 17:40
Перша леді України Олена Зеленська у День енергетика, який відзначають 22 грудня, розповіла про чотирьох жінок, які працюють в енергетичній сфері. Про це дружина глави держави розповіла у Telegram . Вона привітала українських енергетиків з професійним святом та подякувала за неймовірну роботу під час війни. "Яніна вже понад 16…