Останні новини Острога за сьогодні
Перша дівчина подала документи до військового ліцею на Рівненщині
16 червня 2025 – 21:25
Такою новиною поділився голова обласної ради Андрій Карауш: – Отже, маємо першу дівчину, яка хоче здобувати освіту в Олександрійській філії військового ліцею. Сніжана з села Хорів Острозької ТГ подала документи на вступ у 9-й клас навчання.
Регіони сюжету
Міста Рівненської області
Ще новини на тему
Перша дитина подала документи на вступ у Олександрійську філію військового ліцею. Про це повідомляє голова…