Переплатила за ремонт майже 1,3 млн грн. У Києві судитимуть керівницю медзакладу
19 лютого 2025 – 11:46
У Києві отримала підозру у розтраті виконувачка обов’язків директора медзакладу в Деснянському районі, яка переплатила за ремонт майже 1,3 млн гривень. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури у середу, 19 лютого. «За процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.