Партизани «Атеш» підпалили танк окупантів на Донеччині
13 квітня 2025 – 10:28
Атеш проінформував, що партизан підібрав момент, коли окупанти проводили ремонт танка та встановлювали на ньому додатковий захист, відомий як «мангал».
Партизани руху спротиву «Атеш» вчинили чергову успішну диверсію на Донецькому напрямку. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на «Атеш». Повідомляється, що агент руху, який перебував у складі одного з підрозділів російського угруповання військ «Центр» виконав диверсію на Донеччині. Атеш проінформував, що партизан…