П’яні окупанти між собою влаштували стрілянину в Маріуполі: примарився БПЛА
19 вересня 2022 – 17:12
У Маріуполі п'яні окупанти влаштували між собою стрілянину. Найімовірніше, їм вчергове примарився наш безпілотник, адже напередодні у селищі Стародубівка, що межує з Донецькою та Запорізькою областями, працювала ППО.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.