Мережа АЗК «Овіс» відновила роботу автозаправної станції у місті Балаклії Харківської області. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сторінці компанії у Facebook. «Ми дуже щасливі повідомити, що наша АЗС у м. Балаклія знову працює, – написала прес-служба компанії. –