Війська РФ всю ніч 11 листопада обстрілювали Нікопольський район Дніпропетровської області. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Він уточнив, що під вогнем ворога перебували три громади - Марганецька, Нікопольська та Мирівська. "Туди прилетіли понад 50 снарядів із російських Градів…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.