Останній дзвоник у школах Києва пролунає 31 травня
18 квітня 2024 – 13:20
Останній дзвоник для школярів у цьому навчальному році пролунає 31 травня, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Валентин Мондриївський.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.