«Основне завдання прийдешнього опалювального сезону – економія ресурсів», – Рудницький
13 жовтня 2025 – 19:43
Про готовність Волині до осінньо-зимового періоду та старту опалювального сезону йшлося під час оперативної наради за участі начальника ОВА Івана Рудницького, керівництва обласної ради та голів територіальних громад.
Про це повідомив очільник ОВА на своїй Facebook-сторінці.