Орбан називає себе миротворцем та заявляє, що хоче використати півроку головування Угорщини в ЄС на активізацію мирних переговорів.
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан після відвідин Києва поїхав до Москви. Орбан називає себе миротворцем та заявляє, що хоче використати півроку головування Угорщини в ЄС на активізацію мирних переговорів. Поки що в успіх цих зусиль віриться важко. Розмови про мир Орбан розповів, що під час зустрічі з Путіним поставив…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.