"Оператор ГТС" подав позов до "Нафтогазу" на 5 мільярдів за неоплачений відбір газу
14 червня 2024 – 19:53
ТОВ "Оператор ГТС України" на початку червня подало позов до Господарського суду Києва про стягнення боргу з ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" за несплату негативних добових небалансів.