"Олена сяяла біля нього": подружжя Зеленських замилувало публіку, з'явившись разом у Києві
12 вересня 2025 – 17:34
12 вересня у Києві проходить вже другий день Саміту перших леді та джентльменів, започаткованого Оленою Зеленською. На події перша леді з'явилася разом із чоловіком, президентом Володимиром Зеленським.