Олег Канівець презентував Стрий на Генасамблеї ALDA на Мальті
14 травня, 18:24
Міський голова Стрия Олег Канівець виступив на Генеральній Асамблеї ALDA на Мальті, розповідаючи про досягнення у сфері цифрової демократії. За це громада Стрия отримала визнання у вигляді диплома за активну участь у розвитку місцевої демократії в Європі. Нагадаємо, що у 2025 році Стрийська громада стала членом ALDA –…