Олег Дзюбенко привітав працівників екстреної медичної допомоги з професійним святом
28 травня, 12:05
З нагоди свята у КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради відбулися урочистості за участі колективу закладу. Від імені депутатського корпусу Житомирської обласної ради працівників Центру привітав перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко. Він подякував лікарям,…