Окупанти знову вдарили по Кривому Рогу: у місті – проблеми з водою
15 вересня 2022 – 18:14
15 вересня російські окупанти завдали чергові ракетні удари по Кривому Рогу Дніпропетровської області. Два удари знову припали на район гідротехнічних споруд, які вчора постраждали від обстрілу.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.