Окупанти збили власний безпілотник у Маріуполі - мерія
13 липня 2022 – 12:07
На ділянці між Лівобережним районом та Калинівкою вночі окупанти збили власний безпілотник. Про це у Telegram написав радник міського голови Петро Андрющенко. "З переляку і для виправдання поширюють плітки про збиту точку У. Страх викликаний формуванням складів БК у Кальміуському районі та відстанню менш як 100 км. Від лінії…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.