Окупанти завезли на ЗАЕС системи "Град": готують провакації
8 грудня 2022 – 13:12
На територію захопленої Запорізької атомної електростанції в окупованому Енергодарі рашисти вчора, 7 грудня, завезли кілька реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) "Град".
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.