Окупанти завдали шкоди пасажирським перевезенням у Сумах
16 квітня, 12:57
В обласному центрі вчора (15 квітня) ввечері окупанти завдали удару безпілотником по локацції, де на стоянці знаходилися маршрутки. Вибух пролунав приблизно о 21:00 і після нього виникла пожежа, що охопила відразу кілька транспортних засобів. Точних даних про повністю знищені автобуси на цей момент немає, проте відомо, що у…