Окупанти завдали ракетного удару по Київщині - ОВА
15 жовтня 2022 – 08:54
Про це повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олексій Кулеба у Telegram "Ракетний удар по одній із громад області.
Російські окупаційні війська у суботу, 15 жовтня, влучили ракетою по одній із громад Київської області. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олексій Кулеба у Telegram "Ракетний удар по одній із громад області. Усі служби працюють, рятувальники на місці. Попередньо без жертв", - поінформував чиновник.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.