Окупанти завдали понад 50 ударів по Сумщині, є пошкодження
22 грудня 2022 – 23:28
У четвер, 22 грудня, війська рф більш ніж 50 разів обстріляли Сумську область, під атаку потрапили три громади, в одній з них є пошкодження цивільної інфраструктури.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.