Окупанти затримали трьох мешканців окупованої Донеччини через «поширення нацистської символіки» через Telegram – 18 березня 2026 ::…
18 березня, 14:19
Фото: скріншот відео На окупованій території Донецької області затримано трьох осіб за публікації в месенджері.
Один із «порушників». Фото: скріншот відео На окупованій території Донецької області затримано трьох осіб за публікації в месенджері. Так зване «міністерство внутрішніх справ ДНР» заявило про виявлення трьох випадків розміщення в мережі нацистської символіки. На відео, яке виклали окупанти, «троє порушників підтвердили, що…