Окупанти застосовують хімічну зброю проти ЗСУ, – DeepState
15 листопада 2023 – 11:33
Російські загарбники застосовують хімічну зброю у боях з українською армією. Зафіксовано два таких випадки зна Сватівському та Бахмутському відтинках. Про це повідомляє аналітичний канал DeepState , пише True.UA . За даними аналітиків, ворог, швидше за все, використав хлорпікрин, якого в запасах чимало, і який вже неодноразово…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.